KURUMSAL
Hakkımızda
Kadayıfın Türkiye’de kendine özgü bir yeri vardır. Burma kadayıfı denince akla Diyarbakır gelir. Yıllar önce ilk elden Ermeni ustalardan öğrenilen bu meslek Bingöl’ lüler arasında yayılmış ve günümüze kadar getirilmiştir.


Müşteriye En iyi tedarikçiden  en güzel ürünü sunmaya azami özen göstermek amacıyla; 1987 yılında Mardin İlinde ilk İşletmemizi açtık. Kadayıfın Fıstıklı, Cevizli, Kaymaklı, Sütlü çeşitlerimizin yanında Dondurma imalatına başladık.


Mardin’in Kızıltepe, Midyat, Nusaybin ilçelerinde,  
Şırnak Merkez ve Silopi İlçesinde, 
Batman Merkez ve Bismil İlçesinde,
Diyarbakır Ofis ve son olarak Dicle kent’ te Sadık Künefe Cafe Patisserie ile farklı bir konsept ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Kalitede: 

ISO 150 22000     : 2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ,
ISO 150 9001       : 2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip; Sadık Künefe şubelerimiz il ve ilçelerdeki en güzide yerler olup, bunu en iyi değerlendirecek olan Damak tadına güvendiğimiz müşterilerimizdir.


Kaliteden Ödün vermeyen; kadayıf ‘ ın bir çok çeşidinin yer aldığı Sadık Künefe’nin mamüllerinde doğal ürünlerin dışında kesinlikle  yapay tatlandırıcılar kullanılmamaktadır . “Rekabette asıl olan Kalitedir.”  Bu nedenle Sloganımız “Damak Tadınıza Sadık Kalın” dır.